EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38
kom. +48 533-222-603

biuro@edupark.gpnt.pl

Jak do nas trafić / Parking

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Gdański Park Naukowo Technologiczny w trosce o najwyższe standardy obsługi klienta dokonuje niezbędnych prac remontowych oraz  kompleksowych prac termoizolacyjnych w budynku C. Wszystkie aktywności w EduParku zostają odwołane z powodu niedogodności jakie niesie ze sobą charakter wykonywanych robót. O terminie zakończenia prac będziemy informować w osobnym komunikacie.

Obieg wody w przyrodzie - gra

Obieg wody w przyrodzie - gra

Stanowisko prezentuje obieg wody w przyrodzie, – czyli sposób, w jaki krąży. Wciel się w kropelkę wody i prześledź jej drogę. Dotykając ekranu w odpowiednich miejscach poznasz wszystkie procesy, którym podlega podczas swojej wędrówki.

Pamiętaj, woda krąży tak przez cały czas. Ziemia jest układem zamkniętym, oznacza to, że rzadko traci swoje zasoby wodne. Taka sama ilość wody występuje dziś, jak i milion lat temu.

Ziemia jest jedynym miejscem w Układzie Słonecznym, gdzie woda występuje we wszystkich trzech stanach skupienia — ciekłym, stałym i gazowym.

Woda ma wiele zastosowań. Potrzebujemy jej by żyć, rozwijać się i normalnie funkcjonować. Człowiek może żyć bez pożywienia około 40 dni, natomiast bez wody zaledwie kilka dni.

<< Powrót do listy