EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

Lubisz zaszczepiać w dzieciach pasję do nauki?
Prawa fizyki nie są Ci straszne, a eksperymenty chemiczne fascynują?
Często odwiedzasz EduPark w gronie rodzinnym lub z grupą szkolną?
Program stałego klienta EduParku będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Uczestnicy programu dzięki specjalnej legitymacji EduNaukowców mogą korzystać z atrakcji w EduParku i dodatkowo czerpać z tego korzyści. Im częściej odwiedzasz EduPark tym więcej zyskujesz. Dopiero rozpoczynamy program, lecz już planujemy wiele atrakcji dla jego uczestników, oraz dodatkowych korzyści, o których będziemy informować na stronie internatowej oraz w specjalnym newsletterze.

Program stałego klienta EduParku dla osób indywidualnych

Program stałego klienta EduParku to propozycja dla dzieci, które fascynują się naukami przyrodniczymi i lubią eksperymentować na naszych Warsztatach Rodzinnych. Mimo że uczestnikiem programu może być jedynie osoba dorosła (konieczne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych), to użytkownikiem legitymacji EduNaukowca powinno być dziecko.

Uczestnik programu lojalnościowego, będzie miał możliwość skorzystania z następujących korzyści:

  • otrzymania Legitymacji EduNaukowca;
  • możliwości odebrania bezpłatnych wejściówek na Warsztaty Rodzinne w EduParku - za każde wykupione uczestnictwo w Warsztatach Rodzinnych Posiadaczowi Karty przysługuje jedna pieczątka na Legitymacji, po zebraniu 5 pieczątek Posiadaczowi Karty przysługuje bezpłatna wejściówka na dowolnie wybrane Warsztaty Rodzinne.
  • możliwość korzystania ze specjalnej oferty warsztatów i rabatów na usługi EduParku;
  • Uczestnicy Programu otrzymują comiesięczny newsletter z zaplanowanymi wydarzeniami przygotowanymi na kolejny miesiąc,

Legitymacja EduNaukowca wydawana jest w kasie EduParku po wypełnieniu przez pełnoprawnego opiekuna formularza przystąpienia do Programu. Legitymacja wydawana jest na okres jednego roku kalendarzowego, z możliwością przedłużenia ważności.

Regulamin programu stałego klienta EduParku od 9.2017

 

Program stałego klienta EduParku dla klas szkolnych

Nauczycielu jeśli często korzystasz ze swoją klasą z warsztatów w EduParku to koniecznie musisz zapisać ją do programu stałego klienta EduParku dla klas szkolnych. Uczestnictwo w programie zapewnia klasie Legitymację Klasy EduNaukowców oraz dodatkowe korzyści, planujemy także specjalne rabaty.

Klasa uczestnicząca w programie lojalnościowym, będzie miała możliwość skorzystania z następujących korzyści:

  • otrzymania Legitymacji Klasy EduNaukowców – jednej na klasę;
  • po zebraniu 3 pieczątek klasie uczestniczącej w programie lojalnościowym przysługuje jeden nieodpłatny wstęp na wystawę interaktywną EduParku,
  • po zebraniu kolejnych 3 pieczątek (łącznie 6 pieczątek) klasie uczestniczącej w programie lojalnościowym przysługuje nieodpłatny udział w jednych dowolnie wybranych warsztatach;
  • po zebraniu kolejnych 3 pieczątek (łącznie 9 pieczątek) klasa uczestnicząca w programie lojalnościowym uprawniona jest do nieodpłatnego jednokrotnego zwiedzania wystawy oraz udziału w jednych dowolnie wybranych warsztatach.
  • możliwość korzystania ze specjalnych rabatów na usługi EduParku;
  • Uczestnicy Programu otrzymują comiesięczny newsletter z zaplanowanymi wydarzeniami przygotowanymi na kolejny miesiąc,

Legitymacja Klasy EduNaukowców wydawana jest w kasie EduParku po wypełnieniu przez wychowawcę formularza przystąpienia do Programu. Legitymacja wydawana jest na okres jednego roku szkolnego, z możliwością przedłużenia ważności.

Regulamin programu stałego klienta EduParku dla klas szkolnych od 9.2017