EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38
kom. +48 533-222-603

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Szanowni Państwo,
Stacjonarna działalność EduParku zostaje zawieszona z powodu trwających prac termoizolacyjnych, realizowane są wyłącznie zajęcia wyjazdowe dla grup zorganizowanych.
Szczegóły…

news_img

Wyjazdowe Warsztaty EduParku - I kwartał 2018

29-03-2018

Warsztaty wyjazdowe do szkół i przedszkoli trwają. Edukatorzy EduParku już od trzech miesięcy odwiedzają uczniów w placówkach szkolnych i przedszkolnych wykonując wspólnie z nimi  niesamowite eksperymenty.

Ponad 2000 uczestników Wyjazdowych Warsztatów EduParku przeżyło naukową przygodę zużywając kilkanaście kilogramów sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego,  litry soku z czerwonego buraka, płynu do mycia naczyń, drożdży, soli i nie tylko. Przez ostatnie dwa tygodnie marca  bohaterami warsztatów wyjazdowych EduParku z okazji Wielkanocy były jajka, rodzynki i „chemicznie upichcone” baby.

Sale w odwiedzanych szkołach i przedszkolach zamienialiśmy w prawdziwe laboratoria kipiące od przeprowadzanych reakcji, a wszystko po to, by naszych naukowców zapoznać z licznymi niezwykle ciekawymi zjawiskami fizycznymi oraz chemicznymi, by pokazać że nauka nie musi być nudna i pobudzić w młodych ludziach pasję do odkrywania świata!

Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i przypominamy, że wystarczy dokonać wcześniejszej rezerwacji, a edukatorzy z EduParku odwiedzą także waszą placówkę by przeprowadzić w niej wybrane zajęcia szczegóły