EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

Wybryki Fizyki

11-06-2016

Wszystkich fanów fizyki zapraszamy na naukowe wybryki. Ta niezwykle ciekawa dziedzina nauki wyjaśni uczestnikom funkcjonowanie otaczającego ich świata.

Na dzieci czeka balonożerna kolba, która połykając z hukiem balony wyjaśni jak działa ciśnienie. Oprócz fizycznej łakomczuchy wśród doświadczeń znajdzie się również bąblująca lampa lawa oraz nauka pływania jajek. Wszystko po to, by zapoznać się z pojęciem gęstości, które wyjaśnia dlaczego niektóre ciecze i ciała stałe zanurzone w wodzie opadają na dno, podczas gdy inne z łatwością pływają po jej powierzchni.

SOBOTA 11.06.2016r. Wybryki Fizyki
godz. 10.00 - odwołane
godz. 11.30
godz. 13.00 - odwołane

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła. Minimalna liczba osób potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Koszt 60 min. warsztatów* to 12 zł od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
*Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 9 zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej inne, wskazane na naszej stronie internetowej, zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy tematy z w naszej nowej, wzbogaconej o więcej eksperymentów, oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016 dla grup zorganizowanych, tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych. Szczegóły dotyczące tematów warsztatów rodzinnych znajdą Państwo w zakładce Warsztaty Rodzinne.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej http://www.edupark.gpnt.pl/ i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.