EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

Warsztaty Mikołajkowe - grudzień w EduParku

31-12-2014

W dniu dzisiejszym tj. 31.12.2014 roku, odbyły się ostatnie w tym roku kalendarzowym Warsztaty Mikołajkowe. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Zarówno edukatorzy prowadzący zajęcia, jak i mali uczestnicy zajęć, czerpali z nich wielką radość. Łącznie przeprowadziliśmy ponad 80 warsztatów świątecznych, w których uczestniczyło ponad 1500 dzieci!

W grudniu, w naszym EduParku ozdobiono prawie 1600 bombek choinkowych, które bez wątpienia były najpiękniejszymi ozdobami jakie mogły zdobić świąteczne drzewka. Nie zabrakło również licznych eksperymentów.

Wirujące bombki pozwoliły nam zrozumieć zagadnienie siły odśrodkowej, udowodniliśmy także, że możliwe jest, aby ogień płonął pod wodą. Połączyliśmy setki malutkich baniek mydlanych w długą brodę Świętego Mikołaja. Za pomocą odpowiednich doświadczeń dowiedzieliśmy się w jaki sposób Mikołaj, mimo swego tłuściutkiego brzuszka, przeciska się przez wąskie kominy naszych domów. Podczas Mikołajkowych zajęć w EduParku magia świąt przeplatała się z fascynującym światem nauki. Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy za tą wspólną świąteczną przygodę. Kolejne terminy i tematy Warsztatów Rodzinnych w EduParku na naszej stronie internetowej.

Jeśli chcecie zobaczyć jak można eksperymentować w EduParku lub znaleźć siebie na zdjęciach z warsztatów zapraszamy na nasz profil na facebooku.