EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

Newsletter EduParku marzec 2017

01-03-2017

Mrozy już za nami i z niecierpliwością wyglądamy pierwszych oznak wiosny, coraz więcej słońca za oknem nastraja pozytywnie i zachęca do kreatywnej aktywności. Wykorzystując ten twórczy zapał zapraszamy na Warsztaty do EduParku!

Newsletter EduParku marzec 2017 - wersja do druku

Pierwsza sobota, czyli 4 marca upłynie kolorowo i pachnąco na warsztatach „Kolorowa Kraina Zapachów” organizowanych specjalnie z okazji Dnia Kobiet.

W marcu obchodzimy święta bezpośrednio związane z naszym regionem, jest to Dzień Ochrony Bałtyku oraz Światowy Dzień Wody.

Z tej okazji przez cały marzec zapraszamy grupy zorganizowane na tematyczne warsztaty „Tajemnice Bałtyku”, podczas których poprzez eksperymenty przyjrzymy się z bliska naszemu pięknemu morzu oraz zajęcia „Nie Lej Wody!”, na których trochę starsi naukowcy będą mieli szansę zbadać substancję często niedocenianą, ze względu na swoją popularność i dostępność, mowa oczywiście o wodzie!

Obchody tych świąt uczcimy także Warsztatami Rodzinnymi: 18.03 zapraszamy na „Tajemnice Bałtyku”, a w ostatnią sobotę marca zapraszamy do zbadania właściwości H2O  podczas warsztatów „Nie Lej Wody!”.

Ponadto zapraszamy na „Pikniki Żeglarskie z GIWK” odbywające się od 18 do 25 marca w przestrzeni wystawy interaktywnej. Udział w aktywnościach takich jak wiązanie węzłów, poznawanie zasad bezpieczeństwa na wodzie, nauka alfabetu Morse’a czy badanie właściwości wody jest bezpłatny, dostępny w ramach zakupu biletu na wystawę interaktywną EduParku lub Warsztaty Rodzinne.