EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

Naukowe Andrzejki - Warsztaty Rodzinne

26-11-2016

Andrzejki w EduParku to zaczarowana przygoda. Zgodnie z tradycją będziemy wróżyć, ale odmiennym, naukowym sposobem.

Zaczniemy tajemniczo od stworzenia niewidzialnej wiadomości. Oprócz zagadkowego, chemicznego atramentu poznamy zaczarowane właściwości zwyczajnego tuszu, a burzliwa reakcja chemiczna uchyli rąbka tajemnicy, na temat tego, kim zostaniecie w przyszłości. Wszyscy, którym uda się przezwyciężyć siłę grawitacji, poznają także pozytywną wróżbę na najbliższą przyszłość.

SOBOTA 26.11.2016r. Naukowe Andrzejki
godz. 10.00
godz. 11.30 - brak miejsc
godz. 13.00 - brak miejsc

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami. Zajęcia przeznaczone głównie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl
W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła. Minimalna liczba osób potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Koszt 60 min. warsztatów* to 13zł od dziecka i 5zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
*Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 10zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

W wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej, zapraszamy na Warsztaty Rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego eksperymentowania dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Na zajęciach młodzi naukowcy, pod opieką doświadczonego edukatora, samodzielnie wykonają najciekawsze doświadczenia z takich dziedzin jak chemia, fizyka i biologia. Warsztaty przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która uczy i rozbudza fascynację nauką już u najmłodszych. Na Warsztatach Rodzinnych zaprezentujemy tematy z nowej oferty edukacyjnej EduParku na rok szkolny 2016/2017 oraz liczne warsztaty okolicznościowe. Zapraszamy! Szczegóły dotyczące tematów warsztatów rodzinnych znajdą Państwo w zakładce Warsztaty Rodzinne.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl
i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu Facebook, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.