EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38
kom. +48 533-222-603

biuro@edupark.gpnt.pl

Jak do nas trafić / Parking

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Gdański Park Naukowo Technologiczny w trosce o najwyższe standardy obsługi klienta dokonuje niezbędnych prac remontowych oraz  kompleksowych prac termoizolacyjnych w budynku C. Wszystkie aktywności w EduParku zostają odwołane z powodu niedogodności jakie niesie ze sobą charakter wykonywanych robót. O terminie zakończenia prac będziemy informować w osobnym komunikacie.

news_img

Kolorowe Święta

14-04-2017

W ostatnią sobotę przed świętami nasze warsztaty zakwitły tęczą barw jak kwiaty na wiosnę. Kolejna porcja wiedzy ukryta w zaskakujących eksperymentach trafiła do przyszłych naukowców.

Na wielkanocnych warsztatach było kolorowo i aromatycznie. Wielkanocna, drożdżowa baba udała się bez zakalca, a jej aromat zachęcił uczestników do spróbowania domowego kucharzenia. Roztańczone rodzynki wprawiły nas w świąteczny nastrój, jednak głównym bohaterem było jajeczko! Surowe jajko uczyliśmy nurkować, pływać, a nawet lewitować. Po odkryciu Wielkanocnych Tajemnic jesteśmy gotowi na wiosenne świętowanie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów na naszym profilu facebook.

Już po Świętach Wielkanocnych zaczynamy obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi i we wtorek 18 kwietnia zapraszamy najmłodszych na warsztaty "EduMini Badacz", a w sobotę 22 kwietnia na warsztaty "Niezwykła Ziemia".