EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

Kolorowa Kraina Zapachów - Warsztaty Rodzinne

04-03-2017

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkich młodych naukowców do udziału w warsztatach Kolorowa Kraina Zapachów, które odbędą się 4-ego marca.

Stworzymy wyjątkowe, pachnące mydełka oraz musujące sole do kąpieli, które uczestnicy będą mogli zabrać na pamiątkę, będzie to ciekawy upominek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Eksperymentalnej próbie poddamy nasz zmysł węchu usiłując rozpoznać  zapachy, których woń została zamknięta w słoikach. Na koniec w zachwyt wprowadzi nas chemiczny kameleon, który w postaci piany wyłoni się w całej okazałości i oczaruje rozmaitymi kolorami.

SOBOTA 04.03.2017r. Kolorowa Kraina Zapachów
godz. 10.00 - brak miejsc
godz. 11.30 - brak miejsc
godz. 13.00 - brak miejsc

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami.
Przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 lat wraz z osobą dorosłą.

Koszt 60 min. warsztatów to 13zł od dziecka i 5zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku). Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 10zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

W wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej, zapraszamy na Warsztaty Rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego eksperymentowania dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Na zajęciach młodzi naukowcy, pod opieką doświadczonego edukatora, samodzielnie wykonają najciekawsze doświadczenia z takich dziedzin jak chemia, fizyka i biologia. Warsztaty przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która uczy i rozbudza fascynację nauką już u najmłodszych. Na Warsztatach Rodzinnych zaprezentujemy tematy z nowej oferty edukacyjnej EduParku na rok szkolny 2016/2017 oraz liczne warsztaty okolicznościowe. Szczegóły dotyczące tematów warsztatów rodzinnych znajdą Państwo w zakładce Warsztaty Rodzinne.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.