EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38
kom. +48 533-222-603

biuro@edupark.gpnt.pl

Jak do nas trafić / Parking

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Gdański Park Naukowo Technologiczny w trosce o najwyższe standardy obsługi klienta dokonuje niezbędnych prac remontowych oraz  kompleksowych prac termoizolacyjnych w budynku C. Wszystkie aktywności w EduParku zostają odwołane z powodu niedogodności jakie niesie ze sobą charakter wykonywanych robót. O terminie zakończenia prac będziemy informować w osobnym komunikacie.

news_img

Fizyka dla Smyka

06-05-2017

Czy rodzinnie można odkrywać prawa fizyki i się przy tym dobrze bawić? Oczywiście, właśnie dzisiaj w EduParku najmłodsi odkrywcy eksperymentowali w gronie rodzinnym by zgłębić tę jakże trudną dziedzinę.

Do sprawy podeszliśmy jak zwykle doświadczalnie. Uczestnicy Warsztatów Rodzinnych „EduMini Fizyk” mieli okazję poczuć na własnej skórze siłę ciśnienia i przekonać się o jego znaczeniu wykonując eksperyment z bardzo głodną kolbą. Nie zabrakło magnetycznych wrażeń podczas łowienia ryb oraz doświadczeń związanych z doskonale nam znanym pojęciem gęstości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów na EduParkowym profilu facebook oraz na kolejne Warsztaty Rodzinne w EduParku.