EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

EUREKA! Zostać wynalazcą.

05-11-2016

Wielkie rzeczy często mają źródło w prostych obserwacjach. Na kolejnych zajęciach w EduParku przyjrzymy się bliżej postaciom naukowców / wynalazców, którym zawdzięczamy popularne urządzenia i początkom ich niezwykłych odkryć.

Podczas eksperymentowania wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania m.in. jak to się stało, że dziś na większości skrzyżowań mamy sygnalizację świetlną oraz jak komunikują się statki na morzu. Eksperymenty które wykonamy przybliżą nam popularne wynalazki niezwykłych naukowców. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych
wspólnie z uczestnikami. Zajęcia przeznaczone głównie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

SOBOTA 05.11.2016r. EUREKA! Zostać wynalazcą.

godz. 10.00 - BRAK MIEJSC
godz. 11.30 - BRAK MIEJSC
godz. 13.00 - BRAK MIEJSC

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl
W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła. Minimalna liczba osób potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Koszt 60 min. warsztatów* to 13zł od dziecka i 5zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
*Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 10zł od dziecka, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

W wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej, zapraszamy na Warsztaty Rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego eksperymentowania dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Na zajęciach młodzi naukowcy, pod opieką doświadczonego edukatora, samodzielnie wykonają najciekawsze doświadczenia z takich dziedzin jak chemia, fizyka i biologia. Warsztaty przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która uczy i rozbudza fascynację nauką już u najmłodszych. Na Warsztatach Rodzinnych zaprezentujemy tematy z nowej oferty edukacyjnej EduParku na rok szkolny 2016/2017 oraz liczne warsztaty okolicznościowe. Zapraszamy! Szczegóły dotyczące tematów warsztatów rodzinnych znajdą Państwo w zakładce Warsztaty Rodzinne.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl
i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu Facebook, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.