EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38
kom. +48 533-222-603

biuro@edupark.gpnt.pl

Jak do nas trafić / Parking

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Gdański Park Naukowo Technologiczny w trosce o najwyższe standardy obsługi klienta dokonuje niezbędnych prac remontowych oraz  kompleksowych prac termoizolacyjnych w budynku C. Wszystkie aktywności w EduParku zostają odwołane z powodu niedogodności jakie niesie ze sobą charakter wykonywanych robót. O terminie zakończenia prac będziemy informować w osobnym komunikacie.

news_img

EkoWarsztaty na Święcie Gdańskiej Nauki

30-01-2016

Dziś eksperymentowaliśmy w duchu ekologii, a wszystko z okazji Święta Gdańskiej Nauki 2016.

Z powodu niezwykłej troski o naszą planetę Ziemię, nasi mali naukowcy wykonali szereg różnorodnych doświadczeń, aby udowodnić szkodliwy wpływ dzikich wysypisk śmieci na otaczające nas środowisko. Zbadali oddziaływanie zanieczyszczeń wód powierzchniowych na ptactwo wodne. Dowiedli również, że nie każda woda nadaje się do picia. Nie mogło zabraknąć małej eksplozji, podczas której z komina naszej chemicznej fabryki wyleciały gęste kłęby dymu. Kreda i ocet wyjaśniły wszystkim, jak kwaśne deszcze wpływają na drzewa iglaste i budynki.

Jeśli chcecie zobaczyć jak można eksperymentować w EduParku lub znaleźć siebie na zdjęciach z warsztatów zapraszamy na nasz profil na facebooku.