EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

EduMini Chemik - Warsztaty Rodzinne

03-10-2015

3 października zapraszamy do EduParku na kolejne warsztaty rodzinne. Kontynuujemy spotkania z chemią, tym razem w wydaniu dla najmłodszych.

Na zajęciach sprawdzimy jakie są rodzaje mieszanin, zbudujemy wulkan, który na naszych oczach eksploduje i nauczymy się, nadmuchiwać baloniki nie angażując w to naszych płuc. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat na fantastyczną, naukową przygodę.

SOBOTA 03.10.2015r. EduMini Chemik –
godz. 10.30 i 12.30

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl
Zajęcia dostosowane są do wieku odbiorców (przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat). W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła.

Koszt 50 min. warsztatów to 12 zł* od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 9 zł od dziecka*, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w wybrane soboty w miesiącu, zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy tematy z w naszej nowej, wzbogaconej o więcej eksperymentów, bogatej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016 dla grup zorganizowanych, tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej http://www.edupark.gpnt.pl/ i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.