EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

„Dodaj szczyptę chili…. Dzień Dziecka w EduParku!” - Warsztaty Rodzinne

03-06-2017

3 czerwca, z okazji Dnia Dziecka w EduParku szykuje się dzień pełen eksperymentów na kolorowych warsztatach. A tam gdzie nauka łączy się z zabawą nie może zabraknąć Pikników żeglarskich z GIWK!

Na zajęciach z okazji Dnia Dziecka zapewnimy dzieciom to co lubią najbardziej, czyli porcję wybuchów ze szczyptą chemicznej wiedzy. Ujawnimy zagadkę czajnikowego kamienia, poszukamy wspólnego mianownika między kuchnią i łazienką, efekt poszukiwań na pewno zaskoczy przyszłych naukowców. Przypomnimy sobie teorię kwasów i zasad co zapewne skończy się bąbelkowym wybuchem. Podczas dobrej zabawy nie może zabraknąć słodkości, więc wyczarujemy w laboratorium kuszące choć niejadalne, piankowe desery, które zawsze powodują mnóstwo uśmiechów na twarzach dzieci i nigdy się nie nudzą. 

EduPark przygotował mnóstwo atrakcji dla młodych naukowców, a animatorzy żeglarskich pikników pokażą jak przy użyciu specjalistycznego sprzętu Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej zbadać właściwości wody.

Ponadto w programie:  nauka wiązania węzłów, alfabetu Morse’a oraz żeglarskie aktywności dla najmłodszych. Atrakcje w ramach Pikników żeglarskich GIWK odbędą się w przestrzeni wystawy interaktywnej EduParku.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i świętowania Dnia Dziecka!

 Sobota 03.06.2017r. Warsztaty Rodzinne 
„Dodaj szczyptę chili…. Dzień Dziecka w EduParku!”
godz. 10.00
godz. 11.30
godz. 13.00

 Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami. Przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 roku życia wraz z osobą dorosłą.

Wyjątkowo koszt 60 min. warsztatów okazjonalnych to 10zł od dziecka
(w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku, opiekunowie nieodpłatnie).

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Sobota 03.06.2017r. Pikniki żeglarskie GIWK 
godz. 10.00 - 14.00 - nieodpłatne atrakcje w przestrzeni wystawy interaktywnej EduParku

W wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej, zapraszamy na Warsztaty Rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego eksperymentowania dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Na zajęciach młodzi naukowcy, pod opieką doświadczonego edukatora, samodzielnie wykonają najciekawsze doświadczenia z takich dziedzin jak chemia, fizyka i biologia. Warsztaty przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która uczy i rozbudza fascynację nauką już u najmłodszych. Na Warsztatach Rodzinnych zaprezentujemy tematy z nowej oferty edukacyjnej EduParku na rok szkolny 2016/2017 oraz liczne warsztaty okolicznościowe. Szczegóły dotyczące tematów warsztatów rodzinnych znajdą Państwo w zakładce Warsztaty Rodzinne.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Miejsce warsztatów:
EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego ul. Trzy Lipy 3 budynek C; 80-172 Gdańsk; Email: biuro@edupark.gpnt.pl; Tel: +48 58 739-61-47.