EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38
kom. +48 533-222-603

biuro@edupark.gpnt.pl

Jak do nas trafić / Parking

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Gdański Park Naukowo Technologiczny w trosce o najwyższe standardy obsługi klienta dokonuje niezbędnych prac remontowych oraz  kompleksowych prac termoizolacyjnych w budynku C. Wszystkie aktywności w EduParku zostają odwołane z powodu niedogodności jakie niesie ze sobą charakter wykonywanych robót. O terminie zakończenia prac będziemy informować w osobnym komunikacie.

news_img

Dodaj szczyptę chili... Dzień Dziecka w EduParku - GRUPY ZORGANIZOWANE

29-05-2017

Początek czerwca to dla każdego dziecka okazja do świętowania, zapraszamy, aby spędzić ten czas w EduParku na kolorowych warsztatach pełnych eksperymentów!

Na zajęciach z okazji Dnia Dziecka zapewnimy dzieciom to co lubią najbardziej, czyli porcję wybuchów ze szczyptą chemicznej wiedzy. Ujawnimy zagadkę czajnikowego kamienia, poszukamy wspólnego mianownika między kuchnią i łazienką, efekt poszukiwań na pewno zaskoczy przyszłych naukowców. Przypomnimy sobie teorię kwasów i zasad co zapewne skończy się bąbelkowym wybuchem. Podczas dobrej zabawy nie może zabraknąć słodkości, więc wyczarujemy w laboratorium kuszące choć niejadalne, piankowe desery, które zawsze powodują mnóstwo uśmiechów na twarzach dzieci i nigdy się nie nudzą. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami, przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 lat.

Dodaj szczypte chily... Dzień Dziecka - Grupy Zorganizowane - opis wersja do druku

Opiekun/nauczyciel dla GRUPY ZORGANIZOWANEJ* może wybrać godzinę zajęć w dzień powszedni wyłącznie w terminie od 29.05 do 9.06.2017 roku.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja tel. 58 739-61-47

 

Koszt 50 min. warsztatów to 10 zł od dziecka (opiekunowie grup zorganizowanych bezpłatnie)
+ opcjonalnie bilet wstępu na wystawę interaktywną EduParku 3zł od dziecka.

 *Minimalna liczba dzieci potrzebna do przeprowadzenia zajęć dla grup zorganizowanych wynosi 15. W przypadku zgłoszenia mniejszej ilości uczestników należy uiścić opłatę za 15 dzieci.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.