EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

Chemia w pigułce - Warsztaty Rodzinne

19-09-2015

19 września zapraszamy Państwa wraz z pociechami na kolejne warsztaty rodzinne z naszej oferty warsztatowej. Tym razem zgłębimy tajemnice chemii.

Zajmiemy się burzliwymi reakcjami, udowodnimy, że kapusta potrafi być naprawdę magiczna a na koniec odmierzymy czas wykonując niecodzienny, iście chemiczny zegar.

SOBOTA 19.09.2015r. Chemia w pigułce –
godz. 10.30 i 12.30

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58  739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl
Zajęcia dostosowane są do wieku odbiorców (przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat). W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła.

Promocyjny koszt 50 min. warsztatów to 11 zł* od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 5 zł od dziecka*, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

*We wrześniu zapraszamy na wszystkie warsztaty rodzinne w nowej odsłonie, ale w starej cenie. Nowe tematy i więcej eksperymentów!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy najchętniej wybierane tematy z bogatej oferty edukacyjnej dla grup zorganizowanych EduParku tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych. Pełna rozpiska kolejnych terminów i tematów warsztatów rodzinnych na naszej stronie internetowej.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na facebooku bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.