EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38
kom. +48 533-222-603

biuro@edupark.gpnt.pl

Jak do nas trafić / Parking

lineV

GODZINY OTWARCIA:

Gdański Park Naukowo Technologiczny w trosce o najwyższe standardy obsługi klienta dokonuje niezbędnych prac remontowych oraz  kompleksowych prac termoizolacyjnych w budynku C. Wszystkie aktywności w EduParku zostają odwołane z powodu niedogodności jakie niesie ze sobą charakter wykonywanych robót. O terminie zakończenia prac będziemy informować w osobnym komunikacie.

news_img

Bezpłatne zajęcia z „Konwersji Energii” Instytutu Maszyn Przepływowych PAN – pilotaż

03-01-2018

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia z „Konwersji energii” organizowane przez Instytut Maszyn Przepływowych PAN w swojej siedzibie, przeznaczone dla grup zorganizowanych z gimnazjów i liceów.

Zajęcia będą przeprowadzane w oparciu o prezentację połączoną z pokazem urządzeń i zjawisk, a także indywidualną pracą uczniów. Podczas prezentacji od strony teoretycznej zostaną przedstawione podstawowe procesy konwersji energii, zasada działania maszyny parowej, sinika elektrycznego i spalinowego. Równolegle do prezentowanych slajdów zostaną zaprezentowane laboratoryjne urządzenia: silnik Stirlinga, silnik elektryczny, ogniwo galwaniczne. Zajęcia zakończą się konstruowaniem przez uczniów mini silników elektrycznych. Główny cel to wzbudzenie zainteresowania uczniów tematyką fizyki i konwersji energii.

Zajęcia pilotażowe - w dniu 16.01.2018r. godz. 10.00-10.45 - BRAK MIEJSC

Zapisy tel: 601-558-011 lub email: a.wrobel@strefa.gda.pl

 

Zajęcia przeznaczone są dla 10-15 osobowych grup zorganizowanych uczniów z gimnazjów lub liceów wraz z nauczycielem/opiekunem, udział bezpłatny, wymagane wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

  Zajęcia odbywają się w siedzibie Instytutu Maszyn Przepływowych PAN
ul. Fiszera 14 w Gdańsku.