EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

Andrzejkowe Eksperymenty

28-11-2015

Andrzejki w EduParku to zaczarowana naukowa przygoda. Zgodnie z tradycją będziemy wróżyć ale odmiennym, fizycznym i chemicznym sposobem.

Zapiszemy zaszyfrowaną wiadomość, poznamy właściwości zaczarowanego atramentu i w chemiczny sposób, sprawdzimy kim zostaniecie w przyszłości. Prawa fizyki przepowiedzą czy połączy Was przyjaźń a wszyscy, którym uda się przezwyciężyć siłę grawitacji, poznają wróżbę na najbliższą przyszłość.

SOBOTA 28.11.2015r. Andrzejkowe Eksperymenty

godz. 10.00  
godz. 11.30 brak miejsc
godz. 13.00 brak miejsc

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl
Zajęcia dostosowane są do wieku odbiorców (przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat). W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła.

Koszt 50 min. warsztatów to 12 zł* od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 9 zł od dziecka*, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w wybrane soboty w miesiącu, zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy tematy z w naszej nowej, wzbogaconej o więcej eksperymentów, bogatej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016 dla grup zorganizowanych, tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej http://www.edupark.gpnt.pl/ i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Andrzejki w EduParku 2015 - dla osób indywidualnych - wersja do druku