EduPark

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Pomorska Specjalna Strefa
Ekonomiczna sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel. +48 58 740 42 38

edupark@strefa.gda.p

Jak do nas trafić / Parking

lineV

DZIAŁALNOŚĆ WSTRZYMANA:

Szczegóły…

news_img

2014 w liczbach! Dziękujemy !!!

01-01-2015

Rok 2014 bardzo mile nas zaskoczył. Zainteresowanie z Państwa strony przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. EduPark odwiedziło ponad 24 tysiące młodych pasjonatów nauki. Przeprowadziliśmy ponad 700 warsztatów dla grup zorganizowanych z całej Polski, blisko 40 warsztatów rodzinnych i 15 Spotkań ze słynnym naukowcem - niestety żadnego z nich nie udało nam się zaprosić osobiście. Nie możemy pominąć także 187 przyjęć urodzinowych, na których dokładnie tyle samo razy odśpiewaliśmy "Sto Lat".

Co to dla Nas oznacza w praktyce? Tony uśmiechów i setki kilogramów dobrej zabawy. Kilkadziesiąt jajek, które wspólnie nauczyliśmy lewitować, setki kilogramów naszych najbezpieczniejszych substancji chemicznych, czyli sody i kwasku. Niemożliwe do oszacowania litry oleju, octu, wody utlenionej, herbaty i maślanki. I co najważniejsze: olbrzymia satysfakcja dla Nas! Dziękujemy Państwu za duże zainteresowanie, za zapał do wspólnego eksperymentowania i dowody sympatii. Życzymy zarówno Państwu jak i nam samym, aby Nowy Rok był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie dobiega końca.

Jeśli chcecie zobaczyć jak eksperymentowaliśmy w EduParku w 2014 roku lub odnaleźć siebie na zdjęciach z warsztatów zapraszamy na nasz profil na facebooku.